top of page
O nás
Změna začíná s Vámi

Interiérové studio Ornamenty se již od roku 2003 věnuje návrhu a realizaci interiérů a exteriérů. Díky bohatým zkušenostem a znalostem máme za sebou nespočet  projektů a spokojených zákazníků, který jsme si získali kvůli našemu profesionálnímu způsobu práce. 

Klademe důraz na individuální přístup s otevřenou komunikací, díky kterému jsme schopni vytvořit (nejenom) bytový design přizpůsobený Vaším zvyklostem, stylům a požadavkům, a to vše s ohledem na plnou funkčnost.

Spolupracujeme s řadou prémiových umělců, designérů a dodavatelů. Do našich projektů dodáváme designový, italský nábytek za zvýhodněných cenových podmínek.

Jste rozhodnuti proměnit Váš prostor? Jdeme do toho s Vámi!

  • Facebook
  • Instagram
roger_006.1600x0.jpg
Náš tým

Za posledních 20 let si náš tým vybudoval neocenitelnou pověst pro vytváření elegantních, sofistikovaných a nadčasových interiérů pro soukromou a komerční klientelu. Domluvte si konzultaci a přesvědčte se sami jak se s námi pracuje. 

O profesní dráze
Pavlíny Rampachové Valdové 

Původně jsem studovala umění, obor malba. Časem jsem rozšířila své profesní portfolio o další odvětí užitého umění jako je  oděvní, grafický a interiérový design. Tato cesta mi umožnila propojit všechny mé lásky a vášně do prostoru, kde využívám svou přirozenou kreativitu a bystré oko při tvorbě skvělé architektury interiéru, případně exteriéru. Záleží na sebemenším detailu, a tak preciznost v mé práci je nepostradatelnou součástí. Především talent, zkušenosti a designérské know-how se podepsaly na kvalitě služeb, které poskytuji klientům. Bude mi potěšením spolu s celým týmem Vás provést architektonickým projektem od počáteční vize až k úspěšnému cíli.  Jsme připraveni Vám naslouchat a zrealizovat Vaše sny.

bottom of page